#056 – Skazani na kulturę

Jeżeli nie wiecie, kto na polskim YouTubie najlepiej opowiada o kinie, to ten odcinek jest dla Was.

Tak naprawdę jest dla wszystkich. Jest spora szansa, że kojarzycie gościa tego odcinka. To Filip (choć tak naprawdę nie jest on Filipem), który prowadzi kanał Skazany na film i w niezwykle ciekawy sposób opowiada o kinie. Jego felietony, często pozwalają nam spojrzeć na filmy w sposób, jaki wcześniej nawet nie przychodził nam do głowy.

Kiedyś poznaliśmy się z Filipem i tak naprawdę już od tamtego czasu chciałem nagrać z nim rozmowę. W końcu się udało. Rozmawiamy o serialu Czarnobyl (jeżeli słuchaliście poprzedniego odcinka to ten fragment może być dla Was świetnym uzupełnieniem. Następnie pojawił się temat ostatnio oglądanych filmów, tych na które w tym roku czekamy oraz czy ludzie chcą jeszcze oglądać ambitne kino.


W plikach z odcinkami Innej Kultury znajdziecie również rozdziały, w nich często również i linki do omawianych pozycji. Dzięki temu możecie w swojej aplikacji do słuchania podcastów, przeskakiwać do tematów, które najbardziej Was interesują – my jednak polecamy słuchanie całości!

W wolnej chwili, zostawcie nam również komentarz o tym, co moglibyśmy zmienić/poprawić lub dajcie nam ocenę w iTunes.

Polecamy kliknąć:

Prowadzący:

Gość:

Nie zapomnij!

  • Zostawić nam recenzję i ocenę w Apple Podcasts, bo dzięki temu będziemy mogli dotrzeć do większej liczby fanów
  • Przesłać nam swój feedback na maila kontakt (at) innakultura.pl
  • Polubić Inną Kulturę na Facebooku i na Twitterze

Nie przegap!

Chcesz być na bieżąco z podcastem?

Dodaj komentarz