#060 – Pewnego razu w… Hollywood

Mamy nadzieję na przyszłość.

Tymi słowami można podsumować najnowszy odcinek. Kolejny raz możecie w nim usłyszeć Julię Palmowską, ale tym razem nie gościnnie, bo Julia została oficjalnie współprowadzącą podcast. Oboje cieszymy się z naszej współpracy i tym samym zaczynamy nowy sezon Innej Kultury. Kolejne zmiany – bardziej wizualne – będę miałby miejsce w najbliższym czasie.

Pomimo tego, że nie będzie już w podcaście Marcina, to mamy nadzieję, da się zaprosić w przyszłości. Tymczasem, wpadnijcie na jego nowy kanał na YouTube i dajcie suba!

Cieszymy się również z tego, że w pierwszym odcinku naszego wspólnego tworzenia podcastu, możemy porozmawiać o najnowszym filmie Quentina Tarantino – Pewnego razu w… Hollywood. Tematów jest jeszcze kilka, jednak to produkcja z Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio jest najważniejszą częścią naszej rozmowy.

Miłego odsłuchu!


W plikach z odcinkami Innej Kultury znajdziecie również rozdziały, w nich często również i linki do omawianych pozycji. Dzięki temu możecie w swojej aplikacji do słuchania podcastów, przeskakiwać do tematów, które najbardziej Was interesują – my jednak polecamy słuchanie całości!

W wolnej chwili, zostawcie nam również komentarz o tym, co moglibyśmy zmienić/poprawić lub dajcie nam ocenę w iTunes.

O tym mówimy:

Prowadzący:

Nie zapomnij!

  • Zostawić nam recenzję i ocenę w Apple Podcasts, bo dzięki temu będziemy mogli dotrzeć do większej liczby fanów
  • Przesłać nam swój feedback na maila kontakt (at) innakultura.pl
  • Polubić Inną Kulturę na Facebooku i na Twitterze

Nie przegap!

Chcesz być na bieżąco z podcastem?

Dodaj komentarz